Przejdź do treści

Poznaj nas bliżej

Energia Słoneczna
to Nasza Pasja

Dlaczego istniejemy i pracujemy dla Ciebie?

Nasza firma powstała z pasji do Odnawialnych Źródeł Energii. Głęboko wierzymy w świetlaną przyszłość energii słonecznej na świecie, jak i w naszym kraju.  Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wciąż się rozwijamy w odrębnych sektorach energetycznych.

Wiemy, jak istotna dla naszych klientów jest inwestycja w fotowoltaikę i pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł. Dlatego do każdego powierzonego nam zamówienia podchodzimy z dużą starannością, dbając o wysoki prestiż naszych usług.

Niejednokrotnie zdarza nam się poprawiać błędy i niedociągnięcia naszych konkurentów. Dlatego, zamiast błądzić, lepiej od razu umów się na konsultacje z nami. 

Dlaczego właśnie my?

Własne ekipy montażowe

Ceniąc sobie profesjonalizm i wysoką jakość usług, nasze instalacje wykonują tylko i wyłącznie certyfikowani instalatorzy zatrudnieni u nas w firmie. Oferujemy szybki czas realizacji zamówienia i montażu

Autoryzowani dystrybutorzy

Komponenty takie jak panele fotowoltaiczne oraz inwertery pozyskujemy tylko od autoryzowanych dystrybutorów w naszym kraju, biorąc pod uwagę realizowanie gwarancji oraz dostępność serwisu

Tylko sprawdzone produkty

Przygotowując ofertę, bazujemy jedynie na sprawdzonych produktach, do których mamy zaufanie i możemy poświadczyć za nie własną gwarancją: od 5 lat na montaż, nawet do 30 lat na panele fotowoltaiczne!

250+

Zadowolonych klientów

250+

Case Studies

2,000+

KW zainstalowanej mocy

40%

Instalacji wykonanaych z poleceń