Przejdź do treści

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Pomożemy również w realizacji specjalnie przygotowanych miejsc do uzupełnienia baterii EKO pojazdów. Jeśli zatem chcesz pełną parą wkroczyć w zieloną energię, to daj nam znać, a pomożemy Ci na każdym etapie planowania i realizacji – zaopatrzymy Cię w solidny sprzęt, który pozwoli Ci cieszyć się naturalną energią.

Przykładem nowoczesnego rozwiązania jest carport fotowoltaiczny, którym powszechnie pokrywane są miejsca parkingowe lub zadaszenie samego pojazdu. Oprócz funkcjonowania jako szczelne i wytrzymałe zadaszenie, wiata solarna świetnie spełnia się też w wytwarzaniu prądu. Zastosowanie mają również na stacjach ładowania elektrycznych samochodów. Fotowoltaika oferuje naprawdę wiele możliwości, które pomagamy realizować.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych - wybór, który się opłaca

Do mniejszych zadaszeń (czy to pojazdów, stacji carportowych, czy domowych) doskonale sprawdzi się wiata fotowoltaiczna, która świetnie pasuje też do znacznie ograniczonych przestrzeni. Solarne instalacje mogą zostać zamontowane dosłownie wszędzie. Jeśli zatem z różnych powodów nie chcesz zainstalować paneli na dachu, to wiaty solarne mogą z powodzeniem pełnić funkcję zadaszenia, pod którym możesz naładować i zaparkować swój elektryczny samochód.

Tego rodzaju wiaty elektryczne są świetną opcją dla osób, które chcą każdego dnia cieszyć fotowoltaiką bez potrzeby rezygnowania z funkcjonalności swojej przestrzeni. Dzięki temu bez trudu połączysz korzyści płynące z energii słonecznej bez żadnych strat użytkowych. Wyprodukowana w carporcie energia solarna może być wykorzystana na stacjach ładowania EKO samochodów.

Carporty są godnym zamiennikiem fotowoltaiki wykorzystywanej na gruntach. Oczywiście dzięki takiej stacji solarnej naładujesz nie tylko swój samochód, ale również domowe lub firmowe urządzenia elektryczne. Pamiętaj też, że odpowiednio duża wiata pozwoli Ci na bezproblemowe parkowanie od jednego do nawet kilku aut. Jeśli chcesz wiedzieć więcej temat carportów, to udzielimy Ci wszystkich informacji. Niech zielona moc będzie z Tobą!